open/close

O Nas

Grupa DSV Panalpina A/S jest globalnym dostawcą usług transportowych i logistycznych, posiadającym biura oraz oddziały w ponad 90 krajach na 6 kontynentach, świadczącym każdego dnia usługi dla tysięcy klientów. DSV posiada globalny zasięg, ale w codzienne pracy koncentruje się na tym, aby lokalnie być zawsze blisko potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Dywizje DSV tworzą wspólnie jedną z największych globalnych sieci transportowo logistycznych na świecie.

Nasza organizacja jest podzielona na trzy dywizje i spółkę DSV ISS: 

DSV Road

DSV Road jest jednym z wiodących operatorów logistycznych w Europie. Ponad 20 000 ciężarówek jest gotowych do przewożenia Państwa towarów na terenie całej Europy szybko, efektywnie i z troską o środowisko naturalne. Świadczymy także usługi dystrybucyjne na terytorium Północnej Ameryki, Afryki i Azji.

DSV Air & Sea

DSV Air&Sea oferuje alternatywne rozwiązania i elastyczny harmonogram by dostosować się do najbardziej restrykcyjnych wymagań logistycznych na całym świecie. Rocznie obsługujemy ponad 2,9 mln TEU frachtu morskiego oraz 1,7 mln ton frachtu lotniczego.

DSV Solutions

DSV Solutions specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach logistyki magazynowej. Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje całość procesu logistycznego na wszystkich poziomach planowania, począwszy od operacji magazynowych, aż po zarządzanie zapasami i dystrybucję. Nasze usługi świadczymy w obiektach o łącznej powierzchni blisko 6 000 000 m2

DSV International Shared Services

Spółka DSV International Shared Services świadczy globalne usługi biznesowe dla innych Spółek z Grupy DSV na świecie, a także lokalne usługi dla DSV w kraju. Zatrudnia w Warszawie ponad 800 Pracowników w takich obszarach jak IT, Finanse i Księgowość, Analiza danych i raportowanie, Administracja Celna, Spedycja, Zarządzanie projektami, Wsparcie biznesu.