Aktualności

NEWS

 • DSV finalizuje przejęcie Panalpiny

  Wszystkie warunki i wymagania niezbędne do zamknięcia transakcji zostały spełnione.

 • DSV podwójnie wyróżnione w Rankingu firm TSL 2019

  W tegorocznym Rankingu firm TSL Grupa DSV uplasowała się w pierwszej dziesiątce największych polskich operatorów logistycznych, zdobywając dwa wyróżnienia.

 • DSV i Panalpina łączą siły

  DSV ogłosiło dobrowolne publiczne wezwanie na całość akcji Panalpina. Obie firmy osiągnęły porozumienie w sprawie warunków połączenia, w wyniku którego DSV i Panalpina staną się wspólnie jedną z największych firm transportowych i logistycznych na świecie, z przychodami pro forma w wysokości około 118 miliardów DKK (18,7 mld USD) oraz ponad 60 tys. pracowników operujących w 90 krajach.

 • 33 000 m2 dla DSV Solutions

  Wraz z rozpoczęciem nowego roku DSV Solutions rozpoczęło operacje w nowym obiekcie w podwarszawskim Parku P3 Błonie. Decyzja o uruchomieniu nowej lokalizacji została podyktowana dynamicznym rozwojem operatora w zakresie kompleksowej logistyki magazynowej.

 • DSV z nagrodą Lidera Logistyki w badaniu Operator Logistyczny Roku

  DSV już czwarty rok z rzędu odbiera nagrodę w prestiżowym badaniu Operator Logistyczny Roku. W trakcie siedemnastej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji DSV Road zostało uhonorowane tytułem Lidera Logistyki w kategorii Usługi najwyższej jakości za odpowiednią cenę.

 • 500 domów tymczasowych z magazynu DSV do Iraku

  Transport pół tysiąca składanych domków wyruszył w zeszłym tygodniu wprost z gdańskiego oddziału DSV do zniszczonego działaniami wojennymi Mosulu. Organizatorem pomocy jest Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, a projekt sfinansował polski rząd.

 • DSV rozpoczyna budowę nowego obiektu o powierzchni 1,1 miliona stóp kwadratowych w Kanadzie.

  Nowy obiekt DSV będzie przyszłą kanadyjską centralą firmy i najnowocześniejszym kompleksem logistycznym. Obiekt będzie największym tego typu obiektem w sieci DSV na całym świecie.

 • Pracownicy DSV po raz kolejny na starcie Poland Business Run

  W tegorocznej edycji charytatywnego biegu Poland Business Run, wystartowało aż 45 pracowników Spółek DSV w pięciu miastach Polski.

 • DSV na 5. miejscu największych firm logistycznych w Polsce

  W tegorocznym Rankingu firm TSL Grupa DSV zdobyła dwa wyróżnienia i uplasowała się 5. miejscu wśród firm, których głównym zakresem działalności są usługi logistyczne.

 • DSV rozpoczyna budowę własnego biurowca na warszawskim Mokotowie

  DSV rozpoczyna budowę biurowca w Warszawie, co jest wynikiem systematycznego powiększania zespołów firmy w ramach Shared Service Center. Nowoczesny budynek w stylu skandynawskim, który pomieści ponad 1,5 tys. pracowników, ma być gotowy w I kwartale 2020 roku.

Read more news