open/close

DSV rozpoczyna budowę nowego obiektu o powierzchni 1,1 miliona stóp kwadratowych w Kanadzie.

Nowy obiekt DSV będzie przyszłą kanadyjską centralą firmy i najnowocześniejszym kompleksem logistycznym. Obiekt będzie największym tego typu obiektem w sieci DSV na całym świecie.

Uroczysta inauguracja budowy nowej siedziby DSV Canada w Milton, Ontario, rozpoczęła się podczas ceremonii w dniu 22 listopada br., w której wzięli udział przedstawiciele zarządu DSV oraz przedstawiciele władz miasta i regionu. Oficjalne otwarcie planowane jest jesienią 2019 r. a w nowobudowanym obiekcie zatrudnienie znajdzie ponad 800 pracowników.

Dzisiejsze przełomowe osiągnięcie to ważny kamień milowy dla DSV. Jest to największy tego typu obiekt w sieci DSV na całym świecie. Nowy obiekt w Milton pokazuje nasze zaangażowanie na rzecz naszych klientów i przyszłość DSV w Kanadzie. Wspólnie mamy nieograniczony potencjał i możliwości rozwoju, partnerstwa i innowacji ", mówi Martin Roos, dyrektor zarządzający. Burmistrz Gordon Krantz, obecnie w 13 kadencji, podkreślił: "Milton jest miejscem możliwości. Witamy DSV i wszystko, co ma do zaoferowania, ponieważ nasza społeczność wciąż się rozwija dzięki nowym firmom."Kompleks o powierzchni 1,1 miliona stóp kwadratowych (335 tys. m2) obejmie magazyn dla klientów, wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania logistyczne oraz 3-piętrowy biurowiec o powierzchni 35 tys. stóp kwadratowych (ponad. 10 tys m2). Nowy obiekt DSV Canada skonsoliduje swoje dywizje Air & Sea, Road i Solutions pod jednym dachem. Rob Chanona, dyrektor zarządzający DSV Solutions zauważa, że ​​"kluczem naszego sukcesu jest dostarczanie klientom kompleksowej usługi z jednego źródła co jest podstawą do rozwoju współpracy w ramach zarządzania łańcuchem dostaw. DSV Milton pozwoli nam osiągnąć jeszcze więcej innowacji i współpracy w ramach grupy."