open/close

Rzetelna Firma

Z przyjemnością informujemy, że Grupa DSV, do której należą spółki DSV Road Sp. z o.o., DSV Air & Sea Sp. z o. o., DSV Solutions Sp. z o. o., oraz DSV International Shared Services Sp. z o. o. uczestniczy w programie Rzetelna Firma.

Celem tego programu zainicjowanego przez Krajowy Rejestr Długów jest promowanie pozytywnego wizerunku jego członków. Grupa DSV dołącza tym samym to trendu popularyzującego rzetelność płatniczą na polskim rynku oraz transparentność w obrocie gospodarczym. Poprzez nasze uczestnictwo w programie Rzetelna Firma podkreślamy naszą wiarygodność i rzetelność, w tym stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu.

Jako uczestnik programu Rzetelna Firma bierzemy na siebie zobowiązanie terminowego rozliczania się z naszymi dostawcami, a co za tym idzie oczekujemy, że nasi Klienci również terminowo będą się wywiązywać ze swoich zobowiązań na rzecz Grupy DSV. Naszą wiarygodność potwierdza Certyfikat Rzetelności, który jest jednym z prestiżowych dokumentów biznesowych. Jego posiadanie jest często jednym z istotnych elementów oceny przy okazji podejmowania współpracy z nowymi kontrahentami biznesowymi.

Jesteśmy przekonani, że nasza przynależność do grupy Rzetelnych Firm dodatkowo zachęci Państwa do współpracy z nami w zakresie szerokiego wachlarza usług transportowo-logistycznych, jakie oferujemy.