open/close

Dopłata COVID-19

Drogi Kliencie,

Utrzymujemy łańcuchy dostaw, ale pewne przerwy są nieuniknione.

Sytuacja związana z epidemią COVID-19 w coraz większym stopniu dotyka kolejne kraje, DSV dba o to, by transporty docierały jak najszybciej - zwłaszcza w przypadku ważnych towarów, takich jak leki, odzież ochronna czy żywność.

Ze względu na bardzo ograniczone możliwości przewozowe w lotach komercyjnych, dokładamy wszelkich starań, aby w miarę możliwości przewozić Państwa przesyłki do miejsca przeznaczenia w sposób bezpieczny i bez opóźnień. Aby łańcuchy dostaw naszych klientów działały jak najsprawniej, przesyłki często muszą być transportowane bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, co zwiększa koszty transportu i obsługi.

W związku z tym będziemy tymczasowo i do odwołania powiadamiać naszych klientów o wszelkich dodatkowych opłatach linii lotniczych i usługodawców. Poniżej znajdują się dodatkowe opłaty frachtu lotniczego/usługodawcy:

XPress Covid Charge

Ta strona będzie stale aktualizowana.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z działem handlowym DSV XPress lub zespołem obsługi klienta.

Również spotykamy się z ograniczeniami serwisowymi dla przedziałów wagowych oraz dla usług serwisu Economy na kierunku importowym z Azji. Więcej informacji uzyskanie Państwo pod adresem:
PLinfo.xpress@pl.dsv.com

Dziękujemy za zaufanie i współpracę.

Z wyrazami szacunku

Zespół DSV XPress Polska