open/close

Dopłaty sezonowe i COVID

Drogi Kliencie,

W związku z rozwojem wydarzeń związanych z COVID-19 jak i z sezonowym szczytem paczkowym 2020, informujemy, że pracujemy nieprzerwanie, aby zapewnić minimalne opóźnienia i przerwy w świadczeniu naszych usług.

Ściśle monitorujemy nowe regulacje i zasady ustanowione przez rządy i władze transportowe, które mogą mieć wpływ na naszą normalną działalność, i będziemy Państwa informować na bieżąco.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, jak również naszych pracowników są dla nas priorytetem. Podejmujemy wszelkie niezbędne działania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, aby zapewnić, że będziemy nadal służyć Państwu bez żadnych kompromisów i na najwyższym poziomie.

Będziemy również nadal uważnie monitorować i stosować się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia i lokalnych władz odpowiedzialnych za zdrowie publiczne.

Ze względu na bardzo ograniczone możliwości przewozowe w lotach komercyjnych, dokładamy wszelkich starań, aby w miarę możliwości przewozić Państwa przesyłki do miejsca przeznaczenia w sposób bezpieczny i bez zauważalnych opóźnień. Aby łańcuchy dostaw naszych klientów działały ja najsprawniej, przesyłki często muszą być transportowane bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, co zwiększa koszty transportu i obsługi. Jednocześnie skokowy wzrost wolumenu przesyłek kurierskich międzykontynentalnych wpływa na czas potrzebny do zgłoszenia przesyłek do odpraw celnych, co ściśle kontrolujemy, w celu jak najszybszego przeprowadzenia procesu.

Aby zapewnić ciągłość operacyjną i wysoką jakość usług, będziemy tymczasowo i do odwołania powiadamiać naszych klientów o wszelkich dodatkowych opłatach linii lotniczych i usługodawców. Prosimy o zapoznanie się z nowo wprowadzoną Dopłatą za Sytuacje Nadzwyczajne na naszej stronie internetowej jak i z opłatami sezonowymi. Kolejne dopłaty mogą być wprowadzane bez uprzedniego powiadomienia, dlatego prosimy o częste sprawdzanie aktualizacji

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z działem handlowym DSV XPress lub zespołem obsługi klienta.

Bądźcie bezpieczni i zdrowi. Cieszymy się na stałą współpracę z Państwem.
Z wyrazami szacunku
Zespół DSV XPress Polska