open/close

Ubezpieczenie

Chroń swoją firmę przed ryzykiem finansowym zawierając ubezpieczenie transportowe DSV Cargo Insurance

Przekonaj się jak korzystne jest ubezpieczenie cargo od wszelkiego ryzyka, jak szybka jest procedura reklamacyjna i jak konkurencyjne są stawki ubezpieczenia oferowane przez własnych ubezpieczycieli DSV. Oferujemy ubezpieczenie prawie wszystkich rodzajów ładunków, zapewniając ochronę przed utratą towarów wskutek wypadków, nieprawidłowej obsługi czy innych zagrożeń, które mogą spowodować uszkodzenie ładunku. Co więcej, dodatkowym atutem jest kompleksowe rozwiązanie typu one-stop shopping. . 

Można ubezpieczyć ładunek do kwoty 400 000 zł za przesyłkę oraz rozszerzyć ubezpieczenie tak, aby obejmowało również szkody wynikowe. Dokumenty i paczki o wartości do 5 000 zł mogą również zostać objęte zwiększeniem odpowiedzialności poprzez dodanie do przesyłki usługi DSV Protect.

Nasze ubezpieczenie ładunków jest łatwo dostępne

Większość przesyłek jest automatycznie objęta ubezpieczeniem, chyba, że w chwili rezerwacji oferta ubezpieczenia zostanie wyraźnie odrzucona. 

Ubezpieczenie transportowe DSV Cargo Insurance oferuje następujące korzyści:

  • Ubezpieczenie od wszelkiego ryzyka
  • Zwrot pełnej wartości fakturowej towarów (plus koszt frachtu i 10% ewentualnego wzrostu ceny)
  • Ubezpieczenie transportowe specjalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb
  • Szybka procedura rozpatrywania reklamacji (wypłata roszczenia następuje zwykle w terminie 7 dni od przyjęcia dokumentów reklamacyjnych)
  • Rozwiązanie kompleksowe typu One-stop shopping

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, co możemy zaoferować w przypadku przesyłek o wartości wyższej niż w automatycznym ubezpieczeniu, prosimy o kontakt z lokalnym biurem.

Zapytaj o wycenę