open/close

Branża farmaceutyczna i ochrony zdrowia

DSV Solutions działa w oparciu o procedury i systemy informatyczne dostosowane do wymagań rynku i przepisów prawa. Dzięki temu zapewniamy pełną kontrolę nad łańcuchem dostaw, wgląd w wykonywane operacje w czasie rzeczywistym poprzez zintegrowane systemy informatyczne oraz całkowitą identyfikację produktów na każdym etapie łańcucha dostaw. Pozwala nam to również ograniczać ryzyko związane z dystrybucją produktów do finalnych odbiorców, gwarantując wysoką jakość naszych usług.

W naszym Centrum Logistycznym zlokalizowanym w Kampinosie k. Warszawy, gdzie mieści się główne centrum dystrybucyjne produktów farmaceutycznych, działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości: ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, GDP i GMP. Zapewniamy obsługę w warunkach kontrolowanej temperatury w zakresie +15+25 oraz +2+8 st. C. Dodatkowo posiadamy zezwolenie na obrót hurtowy środkami odurzającymi i substancjami psychotropowymi. 

DSV Solutions oferuje szeroki zakres usług magazynowych i dystrybucyjnych zgodnych z prawem farmaceutycznym, Dobrą Praktyką Dystrybucyjną i Dobrą Praktyką Wytwarzania. Nasze rozwiązania obejmują cały łańcuch dostaw materiałów wyjściowych oraz produktów farmaceutycznych, począwszy od magazynu dystrybutora substancji czynnych, poprzez magazyn wytwórcy, skończywszy na nowoczesnym składzie konsygnacyjnym produktów farmaceutycznych i hurtowniach farmaceutycznych prowadzonych na rzecz naszych Klientów. W ramach obsługi prowadzimy dystrybucję produktów leczniczych na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne. 

Cały proces odbywa się pod kontrolą wykwalifikowanych farmaceutów i specjalistów ds. jakości, którzy czuwają nad jego prawidłowym przebiegiem.

Zapytaj o wycenę