open/close

Operacje magazynowe

DSV prowadzi operacje magazynowe w nowoczesnych centrach logistycznych klasy A, w ośmiu lokalizacjach w Polsce: Duchnice (Warszawa), Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Sosnowiec, Szczecin i Wrocław. Nasze wszystkie magazyny przystosowane są do przechowywania i przeładunków towarów niebezpiecznych ADR oraz w dodatniej temperaturze, co jest szczególnie ważne w okresie zimowym.

W ramach kompleksowej obsługi magazynowej i transportowej wykonujemy zróżnicowane operacje magazynowe dla klientów przede wszystkim z takich branż jak: chemia, materiały budowlane, dodatki do żywności i rolnictwa, opakowania czy sprzęt gospodarstwa domowego.

Konsolidacja

Dekonsolidacja i konsolidacja przesyłek to sposób na oszczędność kosztów w transporcie krajowym jak i międzynarodowym. Centra magazynowe DSV oferują wydajną kosztowo usługę dekonsolidacji przesyłek importowych i konsolidacji przesyłek eksportowych, w tym obsługa transportów kontenerowych. System informatyczny WMS sterujący pracą całego magazynu oraz doświadczeni pracownicy to gwarancja sprawnie i szybko przeprowadzonego procesu przygotowania ładunku do składowania lub dalszej dystrybucji.

Przeładunki i składowanie

Przyjmowanie dostaw krajowych i międzynarodowych. Magazynowanie i przeładunki, również towarów niespaletyzowanych oraz pod dozorem celnym. Wydawanie towaru do dalszej dystrybucji zgodnie ze zleceniem klienta, to podstawowe funkcje pracy magazynów przeładunkowych DSV.
Doświadczeni pracownicy, nowoczesne wyposażenie magazynów oraz infrastruktura IT pozwalają nam zaspokoić niemal wszystkie potrzeby naszych klientów w zakresie dystrybucji oraz operacji magazynowych z nią związanych.

Zapytaj o wycenę