open/close

AGD

Firmy z branży AGD, znajdują się pod szczególną presją ze strony klientów, którzy oczekują dostępności, szerokiej i ciekawej oferty produktów o wysokiej jakości i jednocześnie redukcji cen. Producenci kładą obecnie duży nacisk na innowacyjność swoich produktów i tego samego oczekują także od operatorów logistycznych.

Dlatego DSV oferuje dedykowane rozwiązania dla firm z tego sektora aby były zawsze dopasowane do ich potrzeb i zgodne z aktualnymi trendami. Oferujemy szereg usług dla producentów tzw. „dużego” i „ małego” AGD a także małych i średnich przedsiębiorstw, dostarczających fabrykom podzespoły, komponenty i inne materiały. Dedykowana do obsługi flota pojazdów dostosowana do specyficznych wymagań branży elektroniki konsumenckiej pozwala na optymalizację przewożonych towarów zarówno w ramach transportu całopojazdowego, jak również drobnicowego. Oferowane przez nas rozwiązania logistyczne umożliwiają kompleksową obsługę także w ramach globalnego łańcucha dostaw.

Aby im sprostać, wielu producentów wymaga od dostawców ścisłego dostosowania do technicznych specyfikacji określonych w normach zarządzania jakością. Nasza działalność prowadzona jest zgodnie z wymogami najbardziej surowych norm jakości, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty: ISO 9001:2008, ISO 14001 (zarządzania środowiskowego).

Zapytaj o wycenę