open/close

Transport leków, wyrobów medycznych i kosmetyków

Firmy farmaceutyczne stanowią duże wyzwanie dla operatorów logistycznych i firm transportowych. Oczekiwania w stosunku do podwykonawców są bardzo wysokie, normy prawne restrykcyjne, a zbliżające się wielkimi krokami wejście przepisów GDP (Good Distribution Practice) podwyższą oczekiwania w stosunku do firm transportowych.

DSV od wielu lat współpracuje z firmami medycznymi, zapewniając im rozwiązania szyte na miarę. Audyty przeprowadzane przez koncerny medyczne, współpracujące z DSV zapewniają o najwyższej jakości świadczonych przez DSV usług.

Trzy Spółki DSV: Road, Air & Sea i Solutions, są w stanie zapewnić Klientom z branży medycznej kompleksowy łańcuch dostaw, obejmujący transport morski i lotniczy, magazynowanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych oraz transport oparty o DPD (Dobre Praktyki Dystrybucyjne), GDP (Good Distribution Practice) oraz o Ustawę – Prawo farmaceutyczne. Posiadane przez DSV certyfikaty stanowią podstawę odpowiedzialnego prowadzenia biznesu: ISO 9001:2008, ISO 14001.

Zapytaj o wycenę